CONFERINŢELE “ZBATERI ŞI DEZBATERI” – INVITAT – DENISA TÎLVESCU

de | oct. 28, 2021 | Agenda culturală

Astăzi, 28 octombrie, începând cu ora 18:00

la MansArta Bibliotecii Județene “Christian Tell”

Eveniment organizat de Târgu Jiu – oraș candidat la Capitala Tineretului din România 2023

Organizator Asociaţia Simbio, în colaborare cu Biblioteca Judeţeană Christian Tell.

Te-ai gândit vreodată care sunt pașii de urmat pentru a ajunge campion în lumea sportului?

Performanțele la nivel înalt cer sacrificii și multe ore de muncă. Vă invităm să stăm la discuții cu Campioana noastră Mondială la canotaj, Denisa Tîlvescu pentru a ne explica cheia ambiției și cum să ne urmăm visurile!

Vrem să le oferim tuturor doritorilor posibilitatea de a participa la eveniment, așadar acesta se va desfășura în sistem hibrid, atât fizic, pentru posesorii de certificat verde, cât și online, pe zoom şi LIVE pe Facebook.