O Europă pregătită pentru era digitală!
7 mai 2020
DE TREI ORI ROMÂNIA!
9 mai 2020

Dragi utilizatori,

Vă propunem să beneficiați în continuare de plăcerea lecturii și vă oferim posibilitatea de a comanda online documentele dorite.

În vederea ușurării accesului dumeavoastră la colecțiile bibliotecii, vă rugăm să folosiți Catalogul nostru online. Acesta se găsește pe pagina web a instituției, www.bibliotell.ro – CATALOG ONLINE.

Aveți opțiunile Căutare simplă, unde puteți verifica un titlu, autor, sau Căutare avansată, unde veți putea găsi după titlu, autor sau subiect materialele pe care le doriți.

Pentru împrumut vă rugăm să completați formularul de mai jos unde aveți rubricile: Nume , Număr permis, Mesaj (aici notați materialele dorite). Foarte important este să nu uitați să treceți adresa de mail! Astfel, veți fi înștiințați dacă o anumită carte este disponibilă și o puteți ridica.

Vă mulțumim pentru înțelegere și vă așteptăm cu drag!